Verslui

„Mobile-ID“ yra elektroninė tapatybės nustatymo paslauga, kurią naudodamos įmonės gali lengvai ir saugiai autentifikuoti klientus bei pasirašyti dokumentus elektroniniu būdu.

„SK ID Solutions“ siūlo „Mobile-ID“ paslaugą bendradarbiaudama su mobiliojo ryšio operatoriais Estijoje ir Lietuvoje.

„Mobile-ID“

Paprasčiau naudotis el. paslaugomis

Įdiegę „Mobile-ID“ autentifikavimą savo el. paslaugoje galite tiesiogiai ir saugiai teikti paslaugas visiems „Mobile-ID“ turėtojams be išankstinės registracijos. Šis būdas taip pat patogus naudotojams, nes jiems nereikia prisiminti skirtingų naudotojo vardų ar slaptažodžių – tas pats identifikavimo įrankis ir PIN kodai taikomi visoms paslaugoms. Estijoje ir Lietuvoje yra daugiau nei 660 tūkstančių „Mobile-ID“ naudotojų, šiandien jį galima naudoti su daugiau nei 600 el. paslaugų.

Padidina el. paslaugų saugumą ir patikimumą

„Mobile-ID“ yra geresnis ir saugesnis elektroninis tapatybės nustatymas nei naudotojo vardas ir slaptažodis. Pasirinkę autentifikavimą su „Mobile-ID“ galite būti tikri, kad gausite tinkamus duomenis ir dokumentas bus tinkamo asmens rankose. Taip sumažėja paslaugos tekėjo rizika gauti klaidingą informaciją iš naudotojo.

Leidžia pasirašyti dokumentus elektroniniu būdu

„Mobile-ID“ skaitmeniniam pasirašymui naudoti patogu ir greita, nes su juo naudotojai gali elektroninių būdu ir be jokių popierinių dokumentų vykdyti operacijas, kurias praeityje turėjo pasirašyti ranka. Su „Mobile-ID“ teikiami elektroniniai parašai prilygsta pasirašymui ranka ir yra pripažįstami visoje Europos Sąjungoje (kvalifikuotas elektroninis parašas – KEP pagal ES eIDAS reglamentą).

Ar jus domina?