„Mobile-ID“ – kas tai?

„Mobile-ID“ – tai fizinis sprendimas, kuriam naudojama SIM kortelė

„Mobile-ID“ visada bus su jumis jūsų telefone. Perkate naują telefoną? Nesijaudinkite! Tik perdėkite SIM kortelę ir būsite pasiruošę!

„Mobile-ID“ yra saugus

„Mobile-ID“ atitinka aukščiausius standartus, taikomus asmens tapatybės nustatymui. Estijoje ir Lietuvoje jį teikia mobiliojo ryšio operatoriai. Estijoje jis išduodamas pagal Asmens tapatybės dokumentų įstatymą. „Mobile-ID“ teikiami elektroniniai parašai prilygsta pasirašymui ranka ir atitinka „eIDAS“ reglamentą. Teikdami paraišką „Mobile-ID“ gauti, turite patvirtinti savo tapatybę pasu arba asmens tapatybės kortele. Visa „Mobile-ID“ naudojama komunikacija yra šifruota ir prisijungimas prie savo telefono nekels jums rizikos, nes jis apsaugotas PIN kodais.

„Mobile-ID“ galioja 5 metus

Įsigijus „Mobile-ID“, jūsų sertifikatai galios 5 metus. Tai – penkeri metus saugaus, streso nekeliančio bei patogaus tapatybės patvirtinimo ir skaitmeninio pasirašymo, kuris visada po ranka. Argi tai ne šaunu?!

„Mobile-ID“ nepilnamečiams

Peržiūrėkite savo paslaugos teikėjo pateiktą informaciją. Nors paprastai paslauga gali naudotis vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus, jūsų mobiliojo ryšio operatorius gali nustatyti konkrečius amžiaus ribojimus.