Gaukite „Mobile-ID“

Paraišką „Mobile-ID“ gauti galite pateikti per savo mobiliojo ryšio operatorių. Norėdami pradėti naudotis paruošta SIM kortele, turėsite suaktyvinti sertifikatus.

1 žingsnis: peržiūrėkite mobiliojo ryšio operatoriaus interneto svetainę

Pasitikrinkite pas mobiliojo ryšio operatorių: kai kurie leidžia teikti paraiškas internetu, o kai kurie prašo asmeniškai atvykti į jų aptarnavimo punktą.

Pastaba! Skirtingi mobiliojo ryšio operatoriai gali taikyti skirtingus mokesčius ir reikalavimus. Patikrinkite informaciją jų interneto svetainėse!

Estijoje:

Lietuvoje:

2 žingsnis: užpildykite paraišką „Mobile-ID“ gauti

Jei registruojatės internetu, privalote turėti galimybę autentifikuotis ir pasirašyti „Mobile-ID“ paraišką su savo asmens tapatybės kortele. Jei atvykstate į mobiliojo ryšio operatoriaus aptarnavimo punktą, nepamirškite atsinešti asmens tapatybės kortelės arba paso!

Vadovaukitės mobiliojo ryšio operatoriaus pateiktomis instrukcijomis. Dažniausiai visas procesas užtrunka tik kelias minutes.

3 žingsnis: sertifikatų suaktyvinimas

Geros naujienos! Dabar sertifikatų suaktyvinimo procesą valdo jūsų mobiliojo ryšio operatorius. Daugeliu atvejų jums tereikia tik aktyvuoti SIM kortelę ir jau būsite pasirengę.

Jei mobiliojo ryšio operatoriui reikės pagalbos, jis jus informuos.